Menu
Your Cart
BASKI ÜCRETİ ALMIYORUZ

Sıkça Sorulan Sorular

dugundavetiyesial.com ve malatyadugundavetiye.com üzerinden online veya mağazamıza gelerek sipariş verebilirsiniz.

Online siparişlerinizi sitemizde beğendiğiniz ürünün sayfasından adeti belirleyerek Sepete ekleye tıklayarak açılan sayfalarda formları doldurarak ilerleyebilirsiniz.

Davetiye siparişinizi online olarak verdiğinizde kargo seçeneğini “Mağazadan Teslim” olarak seçtiğinizde gelip yerimizden alabilirsiniz. Kargo adresi belirttiyseniz sonradan fikrinizi değiştirip yerimizden alacak iseniz bu tür taleplerinizi mutlaka yazılı olarak e-mail ile belirtiniz. Telefondan bu tür talepleri belirttiğinizde sizden yazılı olarak talep istenecektir.

Davetiyelerinizi düğün tarihinizden bir ay öncesinde dağıtmanız yeterli olacaktır. Ancak düğün tarihiniz ağustos, eylül gibi yaz ayları ise, davet edeceğiniz dostlarınızın yazlıkta, tatilde olabileceğini düşünerek daha da erken dağıtmanız faydalı olabilir.

Davetiyelerinizin üretimi, seçtiğiniz modele, üzerindeki el işçiliklerine göre 3 gün ile 15 gün arasında gerçekleşmektedir. Dolayısıyla düğün tarihinizden 1,5 ay önce sizi bekliyoruz.

Davetiyelerinizin baskısında tarafımızdan kaynaklanan bir sorun var ise kayıtsız şartsız size yeniden baskı yapılarak gönderilir.

Adet ve Ücret üst limit şartı olmadan hiç bir baskı işleminden ÜCRET ALMAMAKTAYIZ. 


Sıkça Sorulan Sorular

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Gizlilik Politikası.