Menu
Your Cart
BASKI ÜCRETİ ALMIYORUZ

Şartlar & Koşullar

Davetiye ile ilgili satış şartları;
Davetiye siparişleri en az 100 ve 50 katları şeklinde sipariş verilebilmektedir. (100,150,200,250,...) bunun haricince ara rakamlarda alınan siparişler dikkate alınmamaktadır.
Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılık olabilir, bu durum hata olarak kabul göremez.
Ürünün içeriğinde mevcut ise fiyatlara kurdela, aksesuar, zarf, katma değer vergisi hariçtir.
Normal satışlarda üründe mevcut ise aydınger, kurdela, aksesuarlardaki yapıştırma, zarflama ve tüm işçilik müşteriye aittir.
Davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.
Ürün hazırlanma süresi davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra standart ofset baskılarda 1-2 iş günüdür, bazı aksi yaşanabilecek durumlarda firmamız bu süreyi bir kaç gün uzatma hakkına sahiptir. 
Davetiye hazırlanması, davetiye ücreti hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.
Ürünler isteğe bağlı Malatya Seyhan Ofset  mağazamızdan teslim alınabilir, bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.
Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
Kağıt üreticilerinin ürettiği aynı kağıtlarda üretim partilerine göre ton farklılıkları olabilmektedir. Aynı tür kağıtlarda olabilecek ton farklılıkları hata olarak kabul edilemez.
Yurtdışı siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerinde yaşanan kontroller ve gecikme firmamız ve taşıyıcı kargo firmasının sorumluluğunda değildir. Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap tutmaktadır. Bu gibi durumlarda kargo firması ve www.dugundavetiyesi.al.com ile iletişim kurularak izlenecek yok hakkında bilgi alabilirsiniz. Akabinde gümrük prosedürleri uygulandığında kargonuzu alabilirsiniz. Böyle durumlarla sık karşılaşmamaktayız, fakat yurtdışı siparişlerinizde oluşabilecek gecikmeleri düşünüp siparişlerinizi daha erken vermeniz tavsiye ederiz.
Kına Aksesuarları
Teslimat süresi, ürün miktarına göre minimum 1, maksimum 7 iş günüdür. Gecikme yaşanabilecek ürünler size 2 gün içinde maille ve telefonla bildirilerek süre için onayınız alınmaktadır.  
Ürün hazırlanması ödemenin tarafımıza ulaştığı gün başlar.
Ürünlerde ekran görüntüsü ile orjinali arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu farklılık çok büyük olma ihtimali olmamakla birlikte bazı bilgisayar ekranında bu durumlar yaşanabilir. Renk tereddüdü duyulan ürün ile ilgili bizimle e-posta yoluyla iletişim kurarak teyit alınız.  
Tüm ürünlerimizde kurdele ve yazı etiketlerinde firmamızın web adresi yazısı yer almaktadır. İstemiyor iseniz bunu mutlaka sipariş formunda belirtiniz.
Ağır objeli ürünlere ve cam süslere mıknatıs uygulaması yapılmamaktadır.
Fiyatlarımıza kdv hariçtir.
Sitemizde yer alan her ürünün stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok ürün sipariş ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.
Havale ve EFT ya da PTT ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon,masraf vb tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 
Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.
Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. Malatya Mahkemeleri salahiyetlidir.
Geri iade koşulları;
İsme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş nikah şekerleri ve tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünlerin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.
Sitemizden yapacağınız her alışverişte ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz ya da bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.   
İadeler mutlaka ürünün orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.
İade ettiğiniz ürün firmamızca ilgili birimde incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.
Müşteri, www.dugundavetiyesial.com internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder.  www.dugundavetiyesial.com web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.
Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.
Tüm Sorularınız İçin
E-posta Adresi : destek@dugundavetiyesial.com  
Web Sitesi Adresi : www.dugundavetiyesial.com
Adres: Akpınar Mah. Barbaros Sok. No:30 / B MALATYA
Telefon Numarası : Sabit : 0422 325 89 45 Gsm : 0536 892 76 71
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Gizlilik Politikası.