Seyhan Matbaa & Reklam | Düğün Davetiyesi AL !

Firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Seyhan Ofset Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız.
Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Firmanızın ihtiyacı olan tüm baskıları, doğru renk ve maximum kalite güvencesi ile sizlere sunuyoruz.

Matbaa hizmetlerimiz arasında;
Afiş, Broşür, Takvim, Davetiye, Kartvizit, Dosya, Etiket, Antetli kağıt, Diplomat zarf, Torba zarf, Bloknot, Tahsilat makbuzu, Katalog, Dergi, Kitap vs. gibi ürünlerin hazırlanması, baskısı yanı sıra
Maliye Bakanlığı anlaşmalı resmi evrak olarak;
Fatura, Yolcu taşıma bileti, Yolcu listesi, Perakende satış fişi, Adisyon tipi perakende satış fişi, Adisyon, Günlük liste, Servk irsaliyesi, İrsaliyeli fatura, Gider pusulası, Serbest meslek makbuzu, Reçete, Taşıma irsaliyesi, Müstahsil makbuzu, Tediye makbuzu tasarımları, baskıları yapmaktayız.

İlkelerimiz

Ödünsüz kalite
Başarılı zaman yönetimi
Hesaplı fiyat politikası
Pratik çözüm, hızlı sonuç